חברות מייצגות

חברות מייצגות

חברת KOHLER

חברת KOHLER הוקמה בשנת 1873, מאז החברה משפרת את חיי לקוחותיה בעזרת מוצרים יוצאי דופן למטבח ולאמבטיה בארה"ב. איכות החברה במוצריה, בעיצוב מוביל, אומנות וחדשנות, הגיעה לידי ביטוי בצמיחת החברה, ולשינוי בחייהם של מיליוני לקוחות. מוצרי החברה מיוצרים מהחומרים המתקדמים ביותר, על מנת להקל על חיי היומיום של הלקוח, ולהביא את המוצרים לרמת הנוחות הגבוהה ביותר.

חברת FORDHAM (by- Astaracast) - אנגליה

מעל ל- 20 שנה חברת Astracast הינה חברה מובילה בייצור של כיורי מטבח ואביזריה, חברת FORDHAM מייצרת ומשווקת כיורי מטבח מסוגים שונים: כיורי הסיליקון של FORDHAM הינם בחזית הטכנולוגיה של כיורי מטבח. הסיליקון הינו חומר ידידותי לסביבה ובעל עמידות גבוהה לחומרים שונים. כיורי הקוורץ / הגרניט מקנים לכיורים את הקשיחות מפני שחיקה ושריטות.

חברת BEMIS

חברת במיס החלה את דרכה כעסק משפחתי לפני יותר ממאה שנה בארה"ב. כיום חברת BEMIS, הינה חברת גדולה אשר עוסקת ביצור ושיווק של מוצרים לבית ולמשרד. מושבי האסלה של BEMIS מיוצרים מעץ, אשר מביאים את המראה הטבעי לעולם הכלים הסניטאריים, המושבים עשויים 100% עץ ממוחזר, ומבטיחים שנים ארוכות ללא שברים או סדקים במושב. מוצרי החברה נבדקים על ידי התקנים המחמירים ביותר לפני צאתם לבית הלקוח. החברה ממשיכה בפיתוח מוצרים חדשים, תחת הטכנולוגיה החדשה, ומבטיחה איכות ללא פשרות, חדשנות, יצירתיות ונוחות.

חברת AMEREC

משנת 1963 חברת AMEREC הינה חברה המובילה בתעשיית הסאונות בארה"ב. החברה מייצרת את מוצריה מהעץ המשובח ביותר, ונבחרת בקפידה ע"י מומחי החברה. כתוצאה מקפידה זו של החברה לחומרי הגלם של מוצריה, מוצרי החברה נשמרים לאורך שנים וללא תקלות. חברת AMEREC שמה דגש גם על עיצוב ונוחות ללקוח. החברה משווקת סאונות, אביזרים נלווים, אשר מקבלים, החברה מדגישה את האיכות, עיצוב ונוחות.

חברת TWYFORD - אנגליה

חברת TWYFORD נוסדה בשנת 1849 ע"י תומס טוויפורד ובניו. החברה בעלת אילן יוחסין חזק של משפחה ומסורת. החברה מייצרת כלים סניטאריים מתקדמים עם תחושה "של פעם". בעקבות התפתחות העידן המודרני ברחבי העולם החברה התפתחה להיות החברה הראשונה, בעולם אשר מייצרת מוצר במפעל תעשייתי לשימוש אישי. החברה ממשיכה במסורת של המוניטין והיוקרה, שעל תשתיתה החברה בה נוסדה.

חברת THG - צרפת

מעל ל-50 שנה, חברת THG, מייצגת מיליוני אנשים במרחבי העולם, אשר קיבלו השראה, מושלמות, מאיכות ויוקרה של המוצרים של חברת THG. במהלך השנים, לקוחות החברה נהנו מברזים ואביזרים אופנתיים ואיכותיים, של החברה, ולתחושת שלווה ושקט בחדר האמבטיה שלהם. חברת THG משתמשת בטכנולוגיה מתקדמת לשפר את איכות מוצריה בכל שלב ושלב של המוצר, החל מחומר הגלם ועד לליטוש המוצר המוגמר. החברה מאמינה בעיצוב, חדשנות, שלמות, איכות ויוקרה. החברה מייצרת כיורי מטבח באיכות, ביוקרה ובשירות הגבוהה ביותר, אשר עומדים בתקן המחמיר ISO 9001 . מיליוני לקוחות ברחבי העולם מרוצים מהאיכות והיוקרה של חברת THG.

שעות פעילות החברה: ימים א'-ו' בין השעות: א'-ה' 08:00-17:00. ימי ו' 08:00-12:00 טל. 03-9306959 | פקס. 03-9341240. כתובתנו החדשה: אזור תעשיה אריאל מערב, רחוב היסמין 2.